Fundacja NSL

Najważniejsi Są Ludzie

Fundacja „Najważniejsi Są Ludzie” to organizacja non-profit, której celem jest wspieranie innych w rozwoju poprzez edukację.

Wspieranie innych w rozwoju jest dla fundacji priorytetem. Działania organizacji skupiają się na budowaniu więzi międzyludzkich, na rozwijaniu pasji i umiejętności oraz na nauce i zdobywaniu wiedzy. Fundacja wierzy, że edukacja jest kluczem do sukcesu i spełnienia marzeń, a każdy człowiek, niezależnie od sytuacji materialnej, ma prawo do takiej szansy

Pomagamy od 2017 roku

Cele Fundacji

Misją fundacji jest zapewnienie każdemu człowiekowi równych szans na rozwój. Fundacja organizuje różnego rodzaju programy i projekty edukacyjne.

• Popularyzacja idei pomocy społecznej oraz postaw obywatelskich
  • Działalność charytatywna
  • Działalność na rzecz osób z niepełnosprawnościami
  • Działalność na rzecz integracji zawodowej i społecznej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym
  • Działalność na rzecz integracji cudzoziemców

Działamy na terenie całej Polski

Działamy na terenie
całej Polski

Pomagaj razem z nami

Zachęcamy do wsparcia działań Fundacji „Najważniejsi Są Ludzie”, ponieważ każda pomoc może przyczynić się do zmiany życia innych.

Wspólnie możemy przyczynić się do stworzenia lepszego świata  poprzez inwestowanie w edukację i rozwój ludzi.

Dla nas każdy człowiek jest ważny!

Dla nas każdy człowiek
jest ważny!